Zombieland: Double Tap

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Zombieland: Double Tap

Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock shkojnë në zonën e zemrës së Amerikës përderisa ndeshen kundër zombive të evoluar, shokëve të mbijetuar dhe dhimbjeve në rritje të familjes së zymtë.

Titulli origjinal: Zombieland: Double Tap
Filmi fillon: 17.10.2019
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi, Aventure
Aktorë: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin, Emma Stone, Zoey Deutch
Regjisori: Ruben Fleischer
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock shkojnë në zonën e zemrës së Amerikës përderisa ndeshen kundër zombive të evoluar, shokëve të mbijetuar dhe dhimbjeve në rritje të familjes së zymtë.

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu