Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Yakari, a Spectacular Journey

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Yakari, a Spectacular Journey

Vogëlushi Sioux Yakari niset për të ndjekur gjurmët e Rrufesë së Vogël, një kali mustang. Yakari ka një takim magjik me Shqiponjën e Madhe, kafshën e tij totem, e cila i jep atij një pendë të bukur dhe dhuratën e të qenit në gjendje të flasë me kafshët.

Titulli origjinal: Yakari, le film
Filmi fillon: 14.01.2021
Zgjatja e filmit: 82 Minuta
Shteti/Viti: BEL, FRA, DEU/2020
Lloji: Aventure, Familjar
Regjisori: Toby Genkel, Xavier Giacometti
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Vogëlushi Sioux Yakari niset për të ndjekur gjurmët e Rrufesë së Vogël, një kali mustang. Yakari ka një takim magjik me Shqiponjën e Madhe, kafshën e tij totem, e cila i jep atij një pendë të bukur dhe dhuratën e të qenit në gjendje të flasë me kafshët.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu