Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Wrath of Man

Wrath of Man

H, një personazh i ftohtë dhe misterioz duke punuar në një kompani kamionësh me para, përgjegjës për lëvizjen e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Titulli origjinal: Wrath of Man
Filmi fillon: 13.05.2021
Zgjatja e filmit: 118 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett
Regjisori: Guy Ritchie
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

H, një personazh i ftohtë dhe misterioz duke punuar në një kompani kamionësh me para, përgjegjës për lëvizjen e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu