Wonder Woman

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wonder  Woman

Para se ajo të ishte Wonder Woman ajo ishte Diana, princesha e Amazonëve, luftëtare e stërvitur. Kur një pilot rrëzohet dhe tregon për konfliktet në botën e jashtme, ajo largohet nga shtëpia për ta luftuar në betejën e cila do i jep fund të gjitha luftërat. Gjatë asaj kohe, ajo i zbulon fuqitë e saj të plota dhe fatin e saj të vërtetë.

Titulli origjinal: Wonder Woman
Filmi fillon: 01.06.2017
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis
Regjisori: Patty Jenkins
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Para se ajo të ishte Wonder Woman ajo ishte Diana, princesha e Amazonëve, luftëtare e stërvitur. Kur një pilot rrëzohet dhe tregon për konfliktet në botën e jashtme, ajo largohet nga shtëpia për ta luftuar në betejën e cila do i jep fund të gjitha luftërat. Gjatë asaj kohe, ajo i zbulon fuqitë e saj të plota dhe fatin e saj të vërtetë.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu