Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Wonder Woman 1984

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wonder Woman 1984

Në vitet 1980 aventura e rradhës e Wonder Woman e gjen atë përballë dy armiqve të rinj: Max Lord dhe Cheetah.

Titulli origjinal: Wonder Woman 1984
Filmi fillon: 24.12.2020
Zgjatja e filmit: 151 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Fantazi, Aventure
Aktorë: Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Robin Wright, Pedro Pascal
Regjisori: Patty Jenkins
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Në vitet 1980 aventura e rradhës e Wonder Woman e gjen atë përballë dy armiqve të rinj: Max Lord dhe Cheetah.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu