Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Wasp Network

Wasp Network

Historia e pesë të burgosurve politikë Kubanë që ishin burgosur nga Shtetet e Bashkuara që nga fundi i viteve të 90ta, nën akuzat e spiunazhit dhe vrasjes.

Titulli origjinal: Wasp Network
Filmi fillon: 29.10.2020
Zgjatja e filmit: 127 Minuta
Shteti/Viti: BEL, FRA, ESP/2019
Lloji: Triller
Aktorë: Ana de Armas, Penélope Cruz, Wagner Moura
Regjisori: Olivier Assayas
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e pesë të burgosurve politikë Kubanë që ishin burgosur nga Shtetet e Bashkuara që nga fundi i viteve të 90ta, nën akuzat e spiunazhit dhe vrasjes.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu