Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Violent Night

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Violent Night

Kur një grup mercenarësh sulmojnë pasurinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Titulli origjinal: Violent Night
Filmi fillon: 08.12.2022
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Komedi, Triller
Aktorë: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell
Regjisori: Tommy Wirkola
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një grup mercenarësh sulmojnë pasurinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu