Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

Tom Hardy kthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një nga personazhet më të mëdhenj dhe më kompleks të Marvel.

Titulli origjinal: Venom: Let There Be Carnage
Filmi fillon: 14.10.2021
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris
Regjisori: Andy Serkis
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Tom Hardy kthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një nga personazhet më të mëdhenj dhe më kompleks të Marvel.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu