Ugly Dolls

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ugly Dolls

Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

Titulli origjinal: UglyDolls
Filmi fillon: 09.05.2019
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: CAN, CHN, USA/2019
Lloji: 6583, Aventure, Komedi, Familjar
Aktorë: Emma Roberts, Nick Jonas, Janelle Monáe
Regjisori: Kelly Asbury
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu