Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Trolls Band Together

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Trolls Band Together

Poppy zbulon se Branch dikur ishte pjesë e një grupi djemsh, BroZone, me vëllezërit e tij: Floyd, John Dory, Spruce dhe Clay. Por kur Floyd rrëmbehet, Branch dhe Poppy nisin një udhëtim për të ribashkuar vëllezërit e tjerë dhe për të shpëtuar Floyd.

Titulli origjinal: Trolls Band Together
Filmi fillon: 02.11.2023
Zgjatja e filmit: 92 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Regjisori: Walt Dohrn, Tim Heitz
Distributori: Taramount
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Poppy zbulon se Branch dikur ishte pjesë e një grupi djemsh, BroZone, me vëllezërit e tij: Floyd, John Dory, Spruce dhe Clay. Por kur Floyd rrëmbehet, Branch dhe Poppy nisin një udhëtim për të ribashkuar vëllezërit e tjerë dhe për të shpëtuar Floyd.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu