Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Tom and Jerry

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Tom and Jerry

Përshtatja e pronës klasike të Hanna-Barbera, e cila zbulon se si Tom dhe Jerry takohen dhe formojnë rivalitetin e tyre.

Titulli origjinal: Tom and Jerry
Filmi fillon: 18.02.2021
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: FRA, DEU, USA, GBR/2021
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Regjisori: Tim Story
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Përshtatja e pronës klasike të Hanna-Barbera, e cila zbulon se si Tom dhe Jerry takohen dhe formojnë rivalitetin e tyre.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu