Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder ka disa skena me shkreptima drite që mund të ndikojnë te njerëzit me epilepsi fotosensitive ose me probleme të tjera të fotosensitivitetit!

Titulli origjinal: Thor: Love and Thunder
Filmi fillon: 07.07.2022
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Chris Hemsworth, Nathalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale, Chris Pratt
Regjisori: Taika Waititi
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu