Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Truth

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Truth

Një bashkim i stuhishëm midis skenaristës Lumir me nënën e saj dhe poashtu aktoren e famshme, Fabienne, përgjatë lansimit të librit të saj autobiografik dhe rolit të saj në një film fantastiko-shkencor në rolin e një nëne e cila nuk plaket kurrë.

Titulli origjinal: La vérité
Filmi fillon: 15.10.2020
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2019
Lloji: Dramë
Aktorë: Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke, Clémentine Grenier, Manon Clavel
Regjisori: Hirokazo Koreeda
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një bashkim i stuhishëm midis skenaristës Lumir me nënën e saj dhe poashtu aktoren e famshme, Fabienne, përgjatë lansimit të librit të saj autobiografik dhe rolit të saj në një film fantastiko-shkencor në rolin e një nëne e cila nuk plaket kurrë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu