Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Superdeep

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Superdeep

Një ekip i vogël kërkimor zbriti poshtë sipërfaqes për të gjetur se çfarë sekreti fshihte gropa më e thellë në botë. Ajo që ata kanë gjetur doli të jetë kërcënimi më i madh në histori. Dhe e ardhmja e njerëzimit është në duart e tyre.

Titulli origjinal: Kolskaya sverhglubokaya
Filmi fillon: 29.04.2021
Zgjatja e filmit: 113 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2020
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Milena Radulovic, Sergey Ivanyuk, Nikolay Kovbas
Regjisori: Arseny Syuhin
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një ekip i vogël kërkimor zbriti poshtë sipërfaqes për të gjetur se çfarë sekreti fshihte gropa më e thellë në botë. Ajo që ata kanë gjetur doli të jetë kërcënimi më i madh në histori. Dhe e ardhmja e njerëzimit është në duart e tyre.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu