The Nutcracker and the Four Realms

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Nutcracker and the Four Realms

Një vajzë e re transportohet në një botë magjike të ushtarëve prej xhenxhefili dhe një ushtrie minjsh.

Titulli origjinal: The Nutcracker and the four Realms
Filmi fillon: 06.12.2018
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Familjar, Aventure, Fantazi
Aktorë: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Matthew Macfadyen, Helen Mirren, Morgan Freeman
Regjisori: Lasse Hallström
Distributori: Taramount
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Një vajzë e re transportohet në një botë magjike të ushtarëve prej xhenxhefili dhe një ushtrie minjsh.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu