Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The New Mutants

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The New Mutants

Pesë mutantë të rinjë, të cilët i zbulojnë aftësitë e tyre gjatë mbajtjes mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për tu arratisur nga mëkatet e kaluara dhe për të shpëtuar vetveten.

Titulli origjinal: The New Mutants
Filmi fillon: 01.10.2020
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Henry Zaga
Regjisori: Josh Boone
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pesë mutantë të rinjë, të cilët i zbulojnë aftësitë e tyre gjatë mbajtjes mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për tu arratisur nga mëkatet e kaluara dhe për të shpëtuar vetveten.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu