Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Marvels

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Marvels

Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke i detyruar ato të punojnë së bashku për të shpëtuar universin.

Titulli origjinal: The Marvels
Filmi fillon: 09.11.2023
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton
Regjisori: Nia DaCosta
Distributori: MCF MKD
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke i detyruar ato të punojnë së bashku për të shpëtuar universin.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu