Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The King's Man

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The King's Man

Përderisa një grup i tiranëve dhe mendjeve kriminele më të këqinjë të historisë mblidhen për të komplotuar një luftë për të fshirë miliona, një njeri duhet të garojë me kohën për t'i ndaluar ata.

Titulli origjinal: The King's Man
Filmi fillon: 17.09.2020
Shteti/Viti: USA, GBR/2020
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander
Regjisori: Matthew Vaughn
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Përderisa një grup i tiranëve dhe mendjeve kriminele më të këqinjë të historisë mblidhen për të komplotuar një luftë për të fshirë miliona, një njeri duhet të garojë me kohën për t'i ndaluar ata.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu