Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Kill Room

The Kill Room

Titulli origjinal: The Kill Room
Filmi fillon: 23.11.2023
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Komedi, Triller
Aktorë: Samuel L. Jackson, Maya Hawke, Uma Thurman, Joe Manganiello, Debi Mazar
Regjisori: Nicol Paone
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vrasës me pagesë, shefi i tij, një tregtar arti dhe një skemë pastrimi parash që e kthen aksidentalisht vrasësin në një ndjesi avangarde brenda natës, që e detyron atë të luajë botën e artit kundër botës së krimit.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu