The Hustle

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Hustle

Anne Hathaway dhe Rebel Wilson vijnë në rolin e dy artisteve mashtruese, të cilat bashkohen për të mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

Titulli origjinal: The Hustle
Filmi fillon: 09.05.2019
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Rebel Wilson, Anne Hathaway, Tim Blake Nelson
Regjisori: Chris Addison
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Anne Hathaway dhe Rebel Wilson vijnë në rolin e dy artisteve mashtruese, të cilat bashkohen për të mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

rubina77, 15.05.2019

super film