Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Hating Game

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Hating Game

Duke vendosur për të arritur suksesin profesional pa bërë kompris etikën e saj, Lucy fillon një lojë të pamëshirshme kundër armikut të ftohtë dhe efikas të saj, Joshua, një rivalitet që ndërlikohet nga tërheqja e saj ndaj tij.

Titulli origjinal: The Hating Game
Filmi fillon: 30.12.2021
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Lucy Hale, Austin Stowell, Corbin Bernsen, Sakina Jaffrey, Yasha Jackson, Brock Yurich
Regjisori: Peter Hutchings
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Duke vendosur për të arritur suksesin profesional pa bërë kompris etikën e saj, Lucy fillon një lojë të pamëshirshme kundër armikut të ftohtë dhe efikas të saj, Joshua, një rivalitet që ndërlikohet nga tërheqja e saj ndaj tij.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu