Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Croods 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Croods 2

Familja parahistorike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë të jenë më të mirë dhe më të evoluar.

Titulli origjinal: The Croods: A New Age
Filmi fillon: 27.05.2021
Zgjatja e filmit: 95 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Regjisori: Joel Crawford
Distributori: Taramount
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Familja parahistorike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë të jenë më të mirë dhe më të evoluar.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu