Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Courier

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Courier

Spiuni i Luftës së Ftohtë, Greville Wynne dhe informatori i tij rus tentojnë ti japin fund krizës së raketave Kubane.

Titulli origjinal: The Courier
Filmi fillon: 22.04.2021
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2018
Lloji: Triller, Biografi, Dramë
Aktorë: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan, Jessie Buckley, Angus Wright
Regjisori: Dominic Cooke
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Spiuni i Luftës së Ftohtë, Greville Wynne dhe informatori i tij rus tentojnë ti japin fund krizës së raketave Kubane.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu