Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Black Phone

The Black Phone

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum që nuk ndëgjohet nga jashtë, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata në një telefon të shkëputur nga viktimat e mëparshme të vrasësit.

Titulli origjinal: The Black Phone
Filmi fillon: 23.06.2022
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Ethan Hawke, Mason Thames, Jeremy Davies, James Ransone, Madeleine McGraw
Regjisori: Scott Derrickson
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum që nuk ndëgjohet nga jashtë, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata në një telefon të shkëputur nga viktimat e mëparshme të vrasësit.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu