Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Terrifier 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Terrifier 2

Pasi ringjallet nga një entitet i keq, Arti palaçoja kthehet në qytetin e trembur të Miles County, ku synon një vajzë adoleshente dhe vëllain e saj më të vogël në natën e Halloween-it.

Titulli origjinal: Terrifier 2
Filmi fillon: 17.11.2022
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror
Aktorë: David Howard Thornton, Jenna Kanell, Lauren LaVera
Regjisori: Damien Leone
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi ringjallet nga një entitet i keq, Arti palaçoja kthehet në qytetin e trembur të Miles County, ku synon një vajzë adoleshente dhe vëllain e saj më të vogël në natën e Halloween-it.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu