Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Strange World

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Strange World

Clades legjendar janë një familje eksploruesish, dallimet e të cilëve kërcënojnë të rrëzojnë misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Titulli origjinal: Strange World
Filmi fillon: 24.11.2022
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Animacion, Aksion, Aventure
Regjisori: Don Hall
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Clades legjendar janë një familje eksploruesish, dallimet e të cilëve kërcënojnë të rrëzojnë misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu