Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Songbird

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Songbird

Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën. Përqendrimi bëhet rreth një grup njerëzish të cilët luftojnë pengesat që aktualisht po pengojnë shoqërinë: sëmundjet, ligji ushtarak, karantina dhe vigjilentët.

Titulli origjinal: Songbird
Filmi fillon: 04.03.2021
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Dramë, Fantazi, Triller
Aktorë: KJ Apa, Sofia Carson, Demi Moore, Craig Robinson, Alexandra Daddario
Regjisori: Adam Mason
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën. Përqendrimi bëhet rreth një grup njerëzish të cilët luftojnë pengesat që aktualisht po pengojnë shoqërinë: sëmundjet, ligji ushtarak, karantina dhe vigjilentët.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu