Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Sing 2

Sing 2

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e vetmuar të rock-ut Clay Calloway që t'u bashkohet atyre për hapjen e një shfaqjeje të re.

Titulli origjinal: Sing 2
Filmi fillon: 23.12.2021
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Animacion, Komedi
Regjisori: Garth Jennings
Distributori: Taramount
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e vetmuar të rock-ut Clay Calloway që t'u bashkohet atyre për hapjen e një shfaqjeje të re.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu