Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Silk Road

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Silk Road

Njëzet e ca vjeçar dhe filozofik, Ross Ulbricht krijon Silk Road, një faqe në internet të errët që shet drogë, ndërsa agjenti i DEA-s Rick Bowden, infiltrohet për ta kapur atë.

Titulli origjinal: Silk Road
Filmi fillon: 10.06.2021
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Jason Clarke, Nick Robinson, Katie Aselton, Jimmi Simpson, Daniel David Stewart, Darrell Britt-Gibson, Lexi Rabe, Will Ropp, Paul Walter Hauser, Alexandra Shipp
Regjisori: Tiller Russell
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Njëzet e ca vjeçar dhe filozofik, Ross Ulbricht krijon Silk Road, një faqe në internet të errët që shet drogë, ndërsa agjenti i DEA-s Rick Bowden, infiltrohet për ta kapur atë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu