Sherlock Gnomes

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Sherlock Gnomes

Xhuxhat e kopshtit, Gnomeo dhe Zhuljeta, punësojnë dedektivin e njohur Sherlock Gnomes për të investiguar mbi zhdukjen e mistershme të zbukurimeve të tjera të kopshtit.

Titulli origjinal: Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie
Filmi fillon: 05.04.2018
Zgjatja e filmit: 86 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2016
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Aktorë: JB Blanc, Tom Felton, Ross Marquand, China Anne McClain, Thomas Ian Nicholas, Ruby Rose, Alyson Leigh Rosenfeld
Regjisori: Andrey Galat, Maxim Volkov
Distributori: Constantin Film MKD
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Xhuxhat e kopshtit, Gnomeo dhe Zhuljeta, punësojnë dedektivin e njohur Sherlock Gnomes për të investiguar mbi zhdukjen e mistershme të zbukurimeve të tjera të kopshtit.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu