Shazam

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Shazam

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! – që nga një djalosh 14-vjeçar, të kthehet superheroin e rritur, Shazam

Titulli origjinal: Shazam!
Filmi fillon: 04.04.2019
Zgjatja e filmit: 132 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Zachary Levi, Jack Dylan Grazer, Mark Strong, Djimon Hounsou, Asher Angel
Regjisori: David F. Sandberg
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! – që nga një djalosh 14-vjeçar, të kthehet superheroin e rritur, Shazam

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu