Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Rock Dog 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Rock Dog 2

Titulli origjinal: Rock Dog 2
Filmi fillon: 11.01.2024
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: CHN, USA/2021
Lloji: Animacion, Komedi
Aktorë: Michael Adamthwaite, Kathleen,Barr, Ashleigh Ball, Brian Dobson
Regjisori: Mark Baldo
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur Bodi dhe grupi i tij "True Blue" largohen nga Snow Mountain, për të bërë turne me sensacionin pop, Lil' Foxy, ata mësojnë se fama ka një çmim.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu