Robin Hood

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Robin Hood

Një luftar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngritin një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.

Titulli origjinal: Robin Hood
Filmi fillon: 29.11.2018
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Taron Egerton, Jamie Foxx, Jamie Dornan, Eve Hewson, Tim Minchin
Regjisori: Otto Bathurst
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një luftar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngritin një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu