Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vendosur në vitin 1998, kjo histori e origjinës eksploron sekretet e rezidencës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccoon.

Titulli origjinal: Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Filmi fillon: 02.12.2021
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: CAN, DEU, USA/2021
Lloji: Aksion, Horror
Aktorë: Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen, Avan Jogia, Neal McDonough
Regjisori: Johannes Roberts
Distributori: Con film
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Vendosur në vitin 1998, kjo histori e origjinës eksploron sekretet e rezidencës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccoon.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu