Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Recep Ivedik 6

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Recep Ivedik 6

Aventura e gjashtë e personazhit të famshëm komik, Recep Ivedik. Befasisht, Recep e gjen veten në Kenya, në vend të Konya (një qytet Anatolian i Turkisë), dhe kështu aventura e tij e rradhës fillon.

Titulli origjinal: Recep Ivedik 6
Filmi fillon: 26.12.2019
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: TUR/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan
Regjisori: Togan Gökbakar
Distributori: Kinostar Filmverleih GmbH
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Aventura e gjashtë e personazhit të famshëm komik, Recep Ivedik. Befasisht, Recep e gjen veten në Kenya, në vend të Konya (një qytet Anatolian i Turkisë), dhe kështu aventura e tij e rradhës fillon.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu