Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Prey for the Devil

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Prey for the Devil

Një murgeshë përgatitet të kryejë një ekzorcizëm dhe del ballë për ballë me një forcë demonike me lidhje misterioze me të kaluarën e saj.

Titulli origjinal: Prey for the Devil
Filmi fillon: 27.10.2022
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Jacqueline Byers, Colin Salmon, Posy Taylor, Ben Cross, Christian Navarro
Regjisori: Daniel Stamm
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një murgeshë përgatitet të kryejë një ekzorcizëm dhe del ballë për ballë me një forcë demonike me lidhje misterioze me të kaluarën e saj.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu