Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Pranverë e Paharruar në Fshatin e Harruar

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Pranverë e Paharruar në Fshatin e Harruar

Jeta e qetë dhe e zakonshme e një fshati të harruar ndryshon dramatikisht kur tre prostituta mbërrijnë në kafenenë e fshatit.

Titulli origjinal: Pranverë e paharruar në fshatin e harruar
Filmi fillon: 29.10.2019
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: ALB, RKS, MKD/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Luan Jahja, Ndriçim Xhepa, Romir Zalla, Adriana Matoshi, Vin Bejleri, Osman Ahmeti, Taulanta Jupi
Regjisori: Kushtrim Bekteshi
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Jeta e qetë dhe e zakonshme e një fshati të harruar ndryshon dramatikisht kur tre prostituta mbërrijnë në kafenenë e fshatit.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu