Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Peter Rabbit 2

Peter Rabbit 2

Thomas dhe Bea tani janë të martuar dhe jetojnë me Peter dhe familjen e tij të lepurushëve. I mërzitur nga jeta në kopsht, Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të pazakontë dhe përfundon duke krijuar kaos për të gjithë familjen e tij.

Titulli origjinal: Peter Rabbit 2: The Runaway
Filmi fillon: 01.07.2021
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: AUS, USA/2020
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Aktorë: James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Rose Byrne, Domhnall Gleeson
Regjisori: Will Gluck
Distributori: Continental film
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Thomas dhe Bea tani janë të martuar dhe jetojnë me Peter dhe familjen e tij të lepurushëve. I mërzitur nga jeta në kopsht, Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të pazakontë dhe përfundon duke krijuar kaos për të gjithë familjen e tij.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu