Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

PAW Patrol: The Mighty Movie

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

PAW Patrol: The Mighty Movie

Një përplasje magjike meteori zbret në Adventure City dhe u jep këlyshëve PAW Patrol superfuqi, duke i shndërruar ata në The Mighty Pups

Titulli origjinal: PAW Patrol: The Mighty Movie
Filmi fillon: 23.09.2023
Zgjatja e filmit: 92 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Animacion, Aksion, Aventure
Regjisori: Cal Brunker
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një përplasje magjike meteori zbret në Adventure City dhe u jep këlyshëve PAW Patrol superfuqi, duke i shndërruar ata në The Mighty Pups

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu