Office Christmas Party

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Office Christmas Party

Kur motra e tij shefe ekzekutive kërcënon se do ta mbyllë degën e tij, menaxheri i kësaj dege organizon një festë epike Krishtlindjesh, në mënyrë që të peshkojë një klient të rëndësishëm dhe ta shpëtojë degën, por festa del jashtë kontrollit…

Titulli origjinal: Office Christmas Party
Filmi fillon: 08.12.2016
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Komedi
Aktorë: Jennifer Aniston, Jason Bateman, T.J. Miller, Kate McKinnon
Regjisori: Will Speck, Josh Gordon
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur motra e tij shefe ekzekutive kërcënon se do ta mbyllë degën e tij, menaxheri i kësaj dege organizon një festë epike Krishtlindjesh, në mënyrë që të peshkojë një klient të rëndësishëm dhe ta shpëtojë degën, por festa del jashtë kontrollit…

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Spektatori, 23.12.2016

Komedi e mire

Komedi e mire , ja vlen me pa ne prag te ketyre festave.

Vesa, 15.12.2016

sa kushton bileta nga cila grupmoshe mundet mu pa filmi