Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Norm of the North: King Sized Adventure

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Norm of the North: King Sized Adventure

Një artefakt i lashtë kinez është vjedhur nga një arkeolog i ligë i quajtur Dexter. Me ndihmën e miqve të tij Lemming, Norm duhet të mbajë fjalën e tij dhe të nisë një udhëtim nëpër botë për të ndihmuar në rikuperimin e artefaktit për popullin e Kinës

Titulli origjinal: Norm of the North: King Sized Adventure
Filmi fillon: 22.12.2022
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: CHN, IND, KOR, USA/2019
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Regjisori: Richard Finn, Tim Maltby
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një artefakt i lashtë kinez është vjedhur nga një arkeolog i ligë i quajtur Dexter. Me ndihmën e miqve të tij Lemming, Norm duhet të mbajë fjalën e tij dhe të nisë një udhëtim nëpër botë për të ndihmuar në rikuperimin e artefaktit për popullin e Kinës

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu