Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Norm of the North: Keys to the Kingdom

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Norm of the North: Keys to the Kingdom

Norm, ariu polar i sapokurorëzuar mbreti i Arktikut, duhet të shpëtojë qytetin e Nju Jorkut dhe shtëpinë e tij. Por Norm shkon nga hero në antagonist kur ai akuzohet për një krim që nuk e ka kryer. Ai duhet të punojë me miqtë e tij për të pastruar emrin e tij të mirë dhe për të ndihmuar në shpëtimin e mbretërisë së tij në një ndeshje hokej ku fituesi i merr të gjitha.

Titulli origjinal: Norm of the North: Keys to the Kingdom
Filmi fillon: 20.01.2022
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: IND, USA/2018
Lloji: 6583, Komedi, Familjar
Aktorë: Andrew Toth, Cole Howard, Maya Kay
Regjisori: Tim Maltby, Richard Finn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Norm, ariu polar i sapokurorëzuar mbreti i Arktikut, duhet të shpëtojë qytetin e Nju Jorkut dhe shtëpinë e tij. Por Norm shkon nga hero në antagonist kur ai akuzohet për një krim që nuk e ka kryer. Ai duhet të punojë me miqtë e tij për të pastruar emrin e tij të mirë dhe për të ndihmuar në shpëtimin e mbretërisë së tij në një ndeshje hokej ku fituesi i merr të gjitha.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu