Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Night Shift

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Night Shift

Tre oficerë kanë për detyrë të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin Charles de Gaulle, ku ai detyrohet të hipë në një aeroplan dhe të kthehet në atdheun e tij. Por kur ata e mësojnë të vërtetën duhet ta bëjnë një zgjedhje të vështirë.

Titulli origjinal: Police
Filmi fillon: 18.02.2021
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2020
Lloji: Dramë
Aktorë: Omar Sy, Virginie Efira, Grégory Gadebois, Payman Maadi
Regjisori: Anne Fontaine
Distributori: MCF MKD
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Tre oficerë kanë për detyrë të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin Charles de Gaulle, ku ai detyrohet të hipë në një aeroplan dhe të kthehet në atdheun e tij. Por kur ata e mësojnë të vërtetën duhet ta bëjnë një zgjedhje të vështirë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu