Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Në kuadër të dashurisë

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Në kuadër të dashurisë

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh që vendosin t'i japin fund lidhjes. Vendimi do t'i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

Titulli origjinal: Në kuadër të dashurisë
Filmi fillon: 18.10.2023
Zgjatja e filmit: 95 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2023
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Ndriçim Xhepa, Sara Hoxha, Olta Gixhari, Luiz Ejlli, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Olta Daku, Roerd Toçe, Besmir Bitraku, Zamira Kita, Sotiraq Bratko, Aleksander Grami, Eni Shehu, Dea Mishel Hoxha, Salsano Rrapi, Myzafer Zifla, Klodiana Keco, Koço Qendro
Regjisori: Koloreto Cukali
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh që vendosin t'i japin fund lidhjes. Vendimi do t'i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu