Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Mortal Kombat

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Mortal Kombat

Luftëtari i arteve marciale Cole Young kërkon kampionët më të mëdhenj të Tokës në mënyrë që së bashku të qëndrojnë kundër armiqve të Outworld në një betejë me rrezik dhe pasoja të mëdha për gjithë universin.

Titulli origjinal: Mortal Kombat
Filmi fillon: 22.04.2021
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: AUS, USA/2021
Lloji: Fantazi, Aventure, Aksion
Aktorë: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada
Regjisori: Simon McQuoid
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Luftëtari i arteve marciale Cole Young kërkon kampionët më të mëdhenj të Tokës në mënyrë që së bashku të qëndrojnë kundër armiqve të Outworld në një betejë me rrezik dhe pasoja të mëdha për gjithë universin.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu