Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

Ethan Hunt dhe ekipi i tij i FMN-së duhet të gjurmojnë një armë të rrezikshme përpara se të bjerë në duart e gabuara.

Titulli origjinal: Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
Filmi fillon: 08.07.2023
Zgjatja e filmit: 156 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Triller
Aktorë: Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby
Regjisori: Christopher McQuarrie
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ethan Hunt dhe ekipi i tij i FMN-së duhet të gjurmojnë një armë të rrezikshme përpara se të bjerë në duart e gabuara.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu