Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Midway

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Midway

Historia e Betejës "Midway", e treguar nga drejtuesit dhe marinarët që luftuan në të.

Titulli origjinal: Midway
Filmi fillon: 07.11.2019
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Dramë
Aktorë: Woody Harrelson, Luke Evans, Mandy Moore, Dennis Quaid, Nick Jonas
Regjisori: Roland Emmerich
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e Betejës "Midway", e treguar nga drejtuesit dhe marinarët që luftuan në të.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu