Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Meg 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Meg 2

Një ekip hulumtues në një zhytje eksploruese në thellësitë më të thella të oqeanit sheh spirale të udhëtimit të tyre në kaos kur një operacion keqdashës i minierave kërcënon misionin e tyre dhe i detyron ata në një betejë të madhe për mbijetesë. Të përballur me Megët kolosalë dhe plaçkitësit e pamëshirshëm të mjedisit, heronjtë tanë duhet t'i kalojnë, t'i mposhtin dhe t'i kalojnë grabitqarët e tyre të pamëshirshëm në një garë pulsuese kundër kohës.

Titulli origjinal: Meg 2: The Trench
Filmi fillon: 03.08.2023
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Aventure, Horror
Aktorë: Jason Statham, Jing Wu, Sophia Cai, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta
Regjisori: Ben Wheatley
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Një ekip hulumtues në një zhytje eksploruese në thellësitë më të thella të oqeanit sheh spirale të udhëtimit të tyre në kaos kur një operacion keqdashës i minierave kërcënon misionin e tyre dhe i detyron ata në një betejë të madhe për mbijetesë. Të përballur me Megët kolosalë dhe plaçkitësit e pamëshirshëm të mjedisit, heronjtë tanë duhet t'i kalojnë, t'i mposhtin dhe t'i kalojnë grabitqarët e tyre të pamëshirshëm në një garë pulsuese kundër kohës.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu