Martesa

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Martesa

Bekimi dhe Anita janë duke u martuar, por ajo nuk është në dijeni se ai është ende në dashuri me shokun e tij më të mirë Nolin.

Titulli origjinal: Martesa
Filmi fillon: 01.02.2018
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: RKS/2017
Lloji: Dramë, Romancë
Aktorë: Alban Ukaj, Adriana Matoshi, Genc Salihu
Regjisori: Blerta Zeqiri
Distributori: Beze n.sh
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bekimi dhe Anita janë duke u martuar, por ajo nuk është në dijeni se ai është ende në dashuri me shokun e tij më të mirë Nolin.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Noraa, 10.02.2018

Filmi me i mire shqiptar

Nje nder filmat me te mire shqiptar qe eshte realizuar deri me sot. Tematika e cila zhvillohet ne film e tregon nje realitetin qe ndodhe shume shpesh ne familjet shqiptare per shkak te paragjykimeve. Ju lumt aktoreve qe e kane lujt kete film sikur te jene aktore Hollywood-ian. Film perfekt.

Arbaa, 09.02.2018

Tematikë pa interes-

Trailer-i nuk e spjegon aspak ngjarjen, e cila eshte teme e cila nuk nxitë aspak interesim per shumicen e popullit tone.