Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Magic Mike's Last Dance

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Magic Mike's Last Dance

Mike Lane del në skenë edhe një herë kur një marrëveshje biznesi që dështoi e lë atë të prishur dhe duke bërë banakier në Florida. Duke shpresuar për një turmë të fundit, Majk shkon në Londër me një socialiste të pasur, e cila e josh atë me një ofertë që nuk mund ta refuzojë -- dhe një axhendë të sajën. Me çdo gjë në linjë, ai së shpejti e gjen veten duke u përpjekur të krijojë një listë të re të nxehtë të kërcimtarëve të talentuar.

Titulli origjinal: Magic Mike's Last Dance
Filmi fillon: 09.02.2023
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Komedi, Dramë
Aktorë: Channing Tatum, Salma Hayek Pinault, Ayub Khan Din, Jemelia George, Juliette Motamed
Regjisori: Steven Soderbergh
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Mike Lane del në skenë edhe një herë kur një marrëveshje biznesi që dështoi e lë atë të prishur dhe duke bërë banakier në Florida. Duke shpresuar për një turmë të fundit, Majk shkon në Londër me një socialiste të pasur, e cila e josh atë me një ofertë që nuk mund ta refuzojë -- dhe një axhendë të sajën. Me çdo gjë në linjë, ai së shpejti e gjen veten duke u përpjekur të krijojë një listë të re të nxehtë të kërcimtarëve të talentuar.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu